smart / Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

zoznam kontaktov

smart
Tuhovská 5
831 07 Bratislava


Tel.: +421 2 4929 4555, +421 2 4929 4111 - recepcia
Servis 24h: +421 918 500 116 - osobné vozidlá
+421 918 500 115 - nákladné a úžitkové vozidlá
Fax: +421 2 4929 4929
E-mail: info.mb.tuhovska@motor-car.sk


Vedúci predaja vozidiel

Vaclav Zeman

Ing. Václav Zeman

Vedúci predaja osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4463
Mobil: +421 918 500 210
E-mail: v.zeman@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Hronský

Vedúci predaja osobných jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4415
Mobil: +421 908 735 249
E-mail: p.hronsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Predaj jazdených vozidiel

Karol Bojanovský

Karol Bojanovský

Predajca osobných jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4413
Mobil: +421 918 500 170
E-mail: k.bojanovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Flotilové oddelenie

Jakub Vaclavinek

Mgr. Jakub Václavínek

Flotilový manažér

Telefónne číslo: +421 2 4929 4520
Mobil: +421 918 500 250
E-mail: j.vaclavinek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslava Haladejova

Bc. Miroslava Haladejová

Asistentka flotilového oddelenia

Telefónne číslo: +421 2 4929 4451
Mobil: +421 918 500 112
E-mail: m.haladejova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 




Servis osobných vozidiel

Pavol Ondrias

Pavol Ondriáš

Vedúci servisu osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4471
Mobil: +421 905 477 520
E-mail: p.ondrias@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Soňa Kukučková

Soňa Kukučková

Recepcia - servis osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4510
E-mail: s.kukuckova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Hrnciar

Vladimír Hrnčiar

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: v.hrnciar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ladislav Molnar

Ladislav Molnár

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: l.molnar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Klampiarske a lakovnícke centrum

Marcel Gjacko

Marcel Gjacko

Vedúci klampiarsko-lakovníckeho centra

Telefónne číslo: +421 2 4929 4417
Mobil: +421 907 116 438
E-mail: m.gjacko@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Dubny

Juraj Dubný

Servisný poradca pre klampiarske a lakovnícke práce osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4514
E-mail: j.dubny@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Náhradné diely

Robert Rompf

Róbert Rompf

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 2 4929 4590
Mobil: +421 918 500 149
E-mail: r.rompf@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Andrej Beseda

Andrej Beseda

Sklad náhradných dielov osobných vozidiel
Predaj cez pult

Telefónne číslo: +421 2 4929 4775-6
E-mail: a.beseda@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Igor Duffek

Igor Duffek

Sklad náhradných dielov osobných vozidiel
Predaj cez pult

Telefónne číslo: +421 2 4929 4775-6
E-mail: i.duffek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lubor Kubinec

Ľubor Kubinec

Sklad náhradných dielov osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4776
E-mail: l.kubinec@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)